Go down
William Michaels
William Michaels
Posts : 25
Točke : 2372
Age : 35
Location : Hogwarts

we are all just dust and shadows, darling Empty we are all just dust and shadows, darling

Pon Maj 07, 2018 3:20 pm
W I L L I A M
ah, william. več kot preveč o njem piše v njegovem opisu, tako da se tukaj ne bom preveč razpisal, go check it out guys! sicer pa je tale profesor obrambe proti mračnimi silami precej tih in vase zaprt človek, ki je na dober dan ali pa ob ravno pravšnji količini viskija lahko pravzaprav čisto zabavna in sproščena oseba. ima pet let staro hčerkico za katero bi naredil vse, in se že od njenega rojstva naprej nekako trudi, da bi prebolel smrt njegove žene, pa mu zaenkrat čisto nič ne uspeva. don't get me wrong, zna biti zelo šarmanten in marsikoga spravit v posteljo, ampak zdi se mu, kot da že zelo dolgo sploh ni zares čutil. odprt je za vse povezavice, res! don't be afraid to pop in!


   
Harry Ashwood
Harry Ashwood
Posts : 79
Točke : 2803
Age : 22
Location : Hogwarts

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pon Maj 07, 2018 3:39 pm
Zanimiva zgodba lika. Se javljam, itak, ampak sem nazadnje rpgjal dve leti nazaj in sem čisto zarjavel glede idej :)
Jane Evans
Jane Evans
Admin
Posts : 112
Točke : 2884
Age : 22

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pon Maj 07, 2018 3:41 pm
*dvigne roko visoko v zrak* Chris Evans! Ti pišem PM, da se zmeniva za povezavico Shy
William Michaels
William Michaels
Posts : 25
Točke : 2372
Age : 35
Location : Hogwarts

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pon Maj 07, 2018 4:36 pm
Oh, Harry, brez skrbi, tudi mene že dolgo, dolgo ni bilo na nobenem forumu, tako da se lahko skupaj odrjaviva haha. Imaš kakšno posebno idejo, kaj bi potreboval zanj? Grem prebrat še tvoj opis, mogoče se mi kar utrne, ampak pri tvojem face claimu je nemogoče, da se ne bi mogla spomnit česa skupaj!

Super super super, Jane! Komaj čakam <3
Jane Evans
Jane Evans
Admin
Posts : 112
Točke : 2884
Age : 22

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pon Maj 07, 2018 4:53 pm
Blue heart Blue heart Blue heart
Natalia Maximova
Natalia Maximova
Posts : 108
Točke : 2785

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Čet Maj 10, 2018 10:51 pm
hello, chris evans, i need you in my life :p
we are all just dust and shadows, darling Tumblr_n2ncgcNIeq1rj540wo3_r2_250
že zaradi njiju si zelo želim povezavice z williamom, če si seveda za, lahko kaj napleteva Shy
William Michaels
William Michaels
Posts : 25
Točke : 2372
Age : 35
Location : Hogwarts

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pet Maj 11, 2018 8:47 pm
Natalia zveni zelo zanimivo! In Scarlett je seveda tudi nemogoče zavrniti. Sem čisto za. A si imela kakšno posebno idejo, malo brainstormava, i'm up for this!
Natalia Maximova
Natalia Maximova
Posts : 108
Točke : 2785

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pet Maj 11, 2018 8:52 pm
ti bom napisala sporočilo, mogoče sem se spomnila nečesa Shy
William Michaels
William Michaels
Posts : 25
Točke : 2372
Age : 35
Location : Hogwarts

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Pet Maj 11, 2018 8:52 pm
Go for it! Če ne se bom pa tudi jaz gotovo kaj spomnil, samo da še enkrat preberem njen opis.
Sponsored content

we are all just dust and shadows, darling Empty Re: we are all just dust and shadows, darling

Nazaj na vrh
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu